do góry
Nawigacja i menu
KUP TERAZ
Programowalna głowica termostatyczna

TheraPro HR90EE jest elektroniczną głowicą  samodzielnie sterującą zapotrzebowaniem ciepła grzejnika

(jedna głowica steruje ciepłem  jednego grzejnika)

Komfort o każdej porze dnia i nocy

Głowica TheraPro HR90EE pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy – wystarczy zaprogramować ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – żądane temperatury w pomieszczeniu osiągane są w zaprogramowanym czasie.

Łatwe programowanie

Głowica posiada 3 programy fabryczne, które mogą być uruchomione zaraz po wyjęciu produktu z pudełka. Jeśli jednak wolisz dostosować jej działanie do swoich wymagań, możesz zaprogramować ją samodzielnie w kilku prostych krokach. Ustawienia głowicy można kopiować na inne za pomocą przewodu.

Zastosowanie głowicy HR92EE 1
Wygoda użytkowania

Ruchomy wyświetlacz głowicy, pozwala na odczyty temperatury nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki podświetleniu ekranu, informacje na nim umieszczone są bardzo dobrze widoczne.

Zastosowanie głowicy HR92EE 1
Inteligentne oszczędzanie
Inteligentne oszczędzanie
Oszczędzanie na ogrzewaniu

Rozwiązania takiej jak funkcja otwartego okna, czy Tryb ECO umożliwiają zaoszczędzenie nawet do 30% energii. Obniżenie temperatury o 1◦C daję oszczędność około 6% energii.

Tryb pracy ECO

Pozwala na oszczędność energii poprzez automatyczne obniżenie nastaw o 3oC.

Funkcja otwartego okna

Głowica rozpoznaje moment, w którym w pomieszczeniu dochodzi do gwałtownego obniżenia temperatury. Podczas wietrzenia pomieszczenia, głowica przymyka zawór, aby zapobiec niepotrzebnej ucieczce ciepła przez otwarte okno.

Ochrona przed wychłodzeniem

Gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie do poziomu 5◦C, głowica samoczynnie rozpocznie pracę w celu uzyskania temperatury 6◦C. Pozwala to zabezpieczyć mieszkanie przed wychłodzeniem podczas nieobecności.

Przedstawione komfortowe, przytulne wnętrze 2
Przedstawione komfortowe, przytulne wnętrze 2
Prosta instalacja

Głowica Thera Pro 90EE może być instalowana na wszystkich standardowych zaworach z połączeniem M30 x 1,5 bezpośrednio lub za pomocą adaptera. Montaż jest łatwy i nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani sprzętu. Po zamontowaniu głowica uruchamia się w trybie z programem fabrycznym.

Filmy

Obejrzyj jak działa głowica:

Honeywell logo w kółku 1
Honeywell logo w kółku 1
15 lat doświadczenia

Honeywell posiada ponad 100 lat doświadczenia w produkcji systemów do automatycznej regulacji temperatur wewnątrz budynków, w tym 15 lat doświadczenia w zakresie produkcji i rozwoju programowalnych termostatów do instalacji grzewczych – dzięki temu dostarcza produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania Klientów.

Wyślij formularz...


...lub kup poprzez nasz sklep
dom komfort

ul. Wielicka 38/U5
02-657 Warszawa

tel.: 790 245 321
email: inteligentny@domkomfort.com.pl

wszelkie prawa zastrzeżone
ⓒ 2022